Flowin - hubněte vahou svého těla

Jestli nemáte ráda klasický aerobik nebo třeba hledáte náhradní řešení pro neoblíbenou posilovnu, flowin je adekvátním řešením, při kterém vaše tělo dosáhne nejen aerobního tréninku, ale i posilovacího cvičení.

Co je to flowin

Moderní tréninkový systém pochází ze Švédska,  byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. Dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů.

Je to nejen tréninkový koncept, ale také cvičební nástroj. Ten je složen z velké podložky - tréninkové plochy - a sady malých podložek pro ruce, nohy, kolena a lokty.

Jak flowin funguje?

Během jediného cvičení se aktivuje řada svalových skupin, a tím dochází k funkčnímu silovému tréninku. Využitím různých stupňů podpory si uzpůsobujete cvičení svým možnostem a každý, bez ohledu na věk a dosavadní trénink, tak může dosáhnout maximálních výsledků.

Při tréninku se využívá jen hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncentrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který při cvičení vyvíjíte. Tato unikátní metoda tréninku, na které je FLOWIN® založen, byla patentována jako Friction TrainingTM.

FLOWIN® je určen pro profesionální trénink a rehabilitaci.

Formujte své tělo

Zábavně

Frikční trénink má na rozdíl od běžných fitness aktivit uvolněný charakter. Můžete ho provádět kdykoliv a kdekoliv. FLOWIN® nabízí více než 300 různých cviků, které se dají libovolně variovat a kombinovat.

Hloubkově

FLOWIN® posiluje hlavně střed těla, svaly upínající se na pánev a na obratle. Tréninkem procvičujete vnitřní partie svalových systémů, díky nim je vaše tělo rychlejší, ohebnější a vytrvalejší.

Přirozeně

Při tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla. Ta slouží jako přirozená zátěž, která tělo nepřepíná a zbytečně nezatěžuje klouby.

Efektivně

FLOWIN® při každém cviku aktivuje několik svalových skupin najednou. Na kvalitní procvičení celého těla proto postačí pouhých 60 minut.

Zdravě

FLOWIN® zlepšuje držení těla a preventivně působí proti poranění kloubů a svalů. Kontrola frikce je přesná, rozsah pohybu si určujete na základě své aktuální svalové síly.

Komplexně

S FLOWIN® můžete trénovat celé tělo, a to na všech úrovních. Kromě klasických tréninků ho můžete využít pro různé pohybové choreografie, strečinková cvičení či kardiotrénink.

Podle vlastních potřeb

Intenzitu tréninku a míru zátěže přizpůsobujete svým aktuálním potřebám. Nezáleží na věku ani na vaší kondici.


FLOWIN® je jednoduché, přitom velice účinné cvičební náčiní, které se snadno přenáší a dá se použít kdekoliv. Je to trenér, fyzioterapeut a posilovna či fitness v jednom.

 

Máte zkušenosti s tréninkem flowin?

Flowin - hubněte vahou svého těla patří do témat
 • Re: Shauna35Mcgee 19.11.2012 01:47:40

  Following my monitoring, thousands of people on our planet get the credit loans from well known creditors. So, there is a good possibility to find a short term loan in all countries.

 • Veru 13.07.2011 10:15:57

  http://www.flowin.cz/

 • těhotenství Dana 16.10.2010 20:42:23

  a mohu Flowin provozovat i v těhotenství?

 • www.hyperslevy.cz Adamek365 14.10.2010 16:11:42

  Poslední dobou se dá dobře hubnout s www.hyperslevy.cz .. :) Doporučuju.

 • flowin Kamila 09.08.2010 10:55:31

  Zní to docela zajímavě - něco jako ideální cvičení pro líného člověka, který má málo časo, a přesto by se chtěl nějak hejbat,ale nějak jsem nepochopila princip tohoto cvičení...

Přidat příspěvek k tématu ???

* Povinné pole

Adresář

Diskuze na téma Sport a relaxace

 • Andule 27.07.2017 23:07 Cyklo diskuze

  Zkuste tenhle obchod tam cyklistické boty mají, zkuste se podívat na eshop bikegallery

 • Děkuji za tip, tak tu českou restauraci vyzkouším až tam budu .)

 • Hedvika 25.07.2017 21:07 Cyklo diskuze

  Kde koupit kvalitní cyklistické boty?

 • Věrka 25.07.2017 21:07 Namožené svaly-mazání

  Tak já mám u cvičení saunu i vířívku v ceně. Pokud tedy chodíš čaatěji do sauny, tak bych…

 • Jirka 24.07.2017 11:07 Namožené svaly-mazání

  Ahoj, jo klasická sauna a celkově prohřátí svalů je na záda a obvzlášť po cvičení skělá. ... Já…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku