Jóga na dovolené - odpočinek pro vaše tělo i duši

Jógu lze provádět takřka kdekoliv, přesto většina z nás neustále cvičí na jednom místě. Občasná změna prostředí ovšem přináší vyšší úroveň stimulace a vzrušení.

O léčebných účincích jógy dnes již slyšel snad každý. Cvičení, které pomáhá řešit různé svalové disbalance, anomálie páteře způsobené nesprávným držením těla či dýchací potíže, se stalo součástí mnoha rehabilitačních cvičení. Jeho nespornou výhodou je také časová nenáročnost a možnost věnovat se mu prakticky kdekoli, třeba i na dovolené. Spojení jógy a exotického prostředí umožňuje dosáhnout nových úrovní duševní harmonie. Inspirujte se třeba nabídkou cestovní kanceláře GO2, která vám přináší netradiční jogínské zážitky.

joga_indie_ckgo2_2.jpg

Vietnam - spojte cvičení a poznávání

Vietnam nabízí spoustu příležitostí nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé jogíny. Prvně jmenované jistě okouzlí město Hoi An, kde lze navštěvovat hodiny Aštanga a Hatha jógy. Neláká-li vás představa cvičení v meditačních objektech, můžete vyzkoušet lekce jógy s českou lektorkou na přilehlých plážích a terasách s okouzlujícím výhledem na rýžová políčka. Kombinaci cestování, poznání a cvičení nabízí například zájezd Jóga ve Vietnamu.

Pokročilejší jogíni ocení návštěvu největšího centra jógy ve Vietnamu ve městě Da Lat, které nabízí mimo jiné i kurzy pro budoucí lektory. Místní specialitou je pak meditace v okolních borovicových hájích, která vám dá zapomenout na strasti běžného života.

joga_vietnam_ckgo2_1.jpg

Bali - cvičte na plážích i mezi rýžovými poli

Bali patří v poslední době mezi českými turisty k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím, přesto zde stále existují klidná místa jako stvořená pro cvičení jógy. O vaši duševní očistu se zde postarají zkušené české lektorky, které vás zasvětí do tajů jógy v jógovém centru Ubud a na okolních písečných plážích. Se zájezdem Jóga na Bali zažijete na vlastní kůži nejen jógové cvičení, ale i meditace a tradiční balijské masáže, které dokonale zregenerují vaše tělo. Co by to však bylo za regeneraci, pokud bychom nedopřáli to nejlepší i našim chuťovým buňkám? Šálek místní cibetkové kávy jistě uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy.

joga_indonesie_ckgo2_2.jpg

Indie - navštivte opravdovou kolébku jógy

Jedinečným zážitkem pro všechny milovníky jógy bude bezesporu návštěva Indie. Pod vedením české lektorky Lindy Michnna v rámci zájezdu Jóga v Indii absolvujete cvičení ve slavném městě Mysore ležícím na jihu Indického poloostrova. Ochuzeni však nebudete ani o návštěvu legendárního Taj Mahalu, koloniálního klenotu Indie, města Hoa, či o zážitek spojený s ajuverdickou masáží. Vzpomínky na probouzející se indické slunce, svěží mořský vánek a jemný písek hladící bosá chodidla bude nepochybně naplňovat vaši mysl během cvičení i dlouhé měsíce po návratu z nezapomenutelné jogínské dovolené.

joga_indie_ckgo2_1.jpg

Jóga na dovolené - odpočinek pro vaše tělo i duši patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Sport a relaxace

 • Barča 05.03.2018 13:03 Termoska

  Máme dvě a obě objednanéodtud:http://www.inteligentni-termoska.cz/ Třeba čaj vydrží teplý i 24 h…

 • 22.02.2018 09:02 Termoska

  Barčo děkuju a odkud jí máš? Kde se prodávají? Budu ráda za odpověd. Díky

 • Barča 19.02.2018 09:02 Termoska

  spagetko tak to se podívej na termosky značky Alfi ;) jsou kvalitní, dobře těsní, a udržuji velmi…

 • 16.02.2018 10:02 Termoska

  Dobrý den, prosím doporučíte mi, kde koupit termosku, která bude opravdu kvalitní? Kde vydrží čaj…

 • CoCo 15.02.2018 14:02 Fitness náramek ano/ne?

  Já mám od lamaxu a vyhovuje mi.

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku